O firmie

O Naszej Firmie
Firma nasza jest jedną z najstarszych i największych, a zarazem najbardziej doświadczonych producentów wyrobów żelbetowych dla telekomunikacji i energetyki.
ZPUH MATUSZCZYK jest firmą rodzinną, na rynku branżowym istniejemy od 1970 roku.

Na przełomie tych lat firma systematycznie się rozwijała powiększając asortyment wyrobów, ich zastosowanie oraz ciągle szukała nowych optymalnych rozwiązań dla studni teleinformatycznych, czego efektem było wprowadzenie typoszeregu studni optymalnych dla zastosowań w TPSA , DIALOGU , NETII – w ówczesnym czasie głównych operatorów sieci teleinformatycznych, dla których byliśmy głównymi dostawcami wyrobów żelbetowych na terenie całego kraju.

W tym czasie zakład produkcyjny został rozbudowany i przystosowany do produkcji wyrobów żelbetowych na masową skalę, aby w pełni zaspokoić potrzeby rynku, dbając przy tym o zadowolenie naszych klientów, co stało się naszym hasłem przewodnim – JAKOŚĆ I TERMINOWOŚĆ DOSTAW JEST NASZĄ DEWIZĄ.

 

Aby zapewnić wysoką jakość naszych wyrobów wdrożono i certyfikowano System Zarządzania Jakością ISO, oraz spełniono dodatkowe wymagania AQAP na zgodność wyrobów z normami NATO. Nasze wyroby produkowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, co potwierdzamy posiadanymi Aprobatami Technicznymi, a wiele naszych wyrobów posiada Certyfikat i znak CE poprzez wdrożenie i certyfikowanie Zakładowej Kontroli Produkcji.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w produkcji prefabrykatów betonowych, oraz zaawansowane technologicznie zaplecze i doświadczone zasoby ludzkie oraz ciągłe doskonalenie się chcemy w pełni spełnić oczekiwania naszych klientów, jak również dla zadowolenia klienta oraz ciągłego podnoszenia jakości naszych wyrobów współpracujemy z ośrodkami badawczo – rozwojowymi ITDiM w Warszawie, posiadamy wiele pozytywnych opinii wydanych przez Zakład Doświadczalny Budownictwa Łączności w Warszawie, uczestniczymy w szkoleniach i seminariach branżowych, oraz jesteśmy zawsze obecni na targach INTERTELECOM w Łodzi, AUTOSTRADA-POLSKA w Kielcach, ENERGETAB w Bielsku Białej.

Wyroby produkowane przez nas ze względu na jakość
i trwałość zyskały uznanie przez inwestorów i wykonawców na
terenie kraju. Cechujemy się elastycznością i solidnością przy podejmowaniu zamówień nietypowych i specjalnych.
Stale poszerzamy perspektywę działań i poszukujemy najlepszych rozwiązań, bo celem naszej działalności jest zadowolenie KLIENTA z naszych produktów i usług.

Nasze Atuty
Doświadczenie 100%
Jakość 100%
Terminowość 100%
Niezawodność 100%